שירותי דרך בפריסה ארצית

Bengal - שירותי דרך לרכבים פרטיים, משאיות, מנופים, אוטובוסים וצמ״ה

תקלות עלולות לקרות לכל סוג רכב ובכל זמן, ואם הגעתם לכאן אז וודאי אתם זקוקים לשירותי דרך לרכב. בנגל מציעה עבורכם שירותי פנצ׳רייה ניידת שתגיע עד אליכם, לכל מקום ובכל שעות היום והלילה, מלבד שבתות וחגים. תוכלו ליהנות מהפתרון הפשוט של שירותי דרך שאנו מציעים לא רק עבור רכבים פרטיים, אלא גם לרכבים כבדים כגון אוטובוסים ומשאיות, למנופים, ועוד.

על ידי חיוג פשוט ומהיר לרכזייה שלנו תוכלו להזמין מחלץ מקצועי, שייצא אליכם תוך 10 דקות מהזמנת החילוץ! הזמנת שירותי דרך לרכב מעולם לא הייתה כל כך פשוטה. נתקעתם עם פנצ׳ר באמצע חופשה באילת? עשיתם טיול ג׳יפים בצפון והצמיג התפוצץ? אתם מאחרים לעבודה וגיליתם שהצמיג שלכם מפונצ׳ר? בכל מקרה שתזדקקו לשירותי דרך - אנו נעזור!

ניידות השירות שלנו פרוסות מצפון הארץ ועד אילת, ואנו פועלים גם בשעות הלילה לספק שירותי דרך ללקוחותינו. הניידות מאובזרות בציוד מקצועי ומתקדם על מנת שהשירות יהיה מהיר, איכותי ובטוח. 

 להזמנת שירותי דרך

חייגו עכשיו: 053-7772635 

אמרת שירותי דרך - אמרת BenGal!

החלפת גלגל 24 שעות ביממה

בחור נחמד קיבל 3 גלגלים מפונצ׳רים במשאית בשעה 2 וחצי לפנות בוקר חברת bengal הגיע תוך  45 דקות לנקודה להחליף את גלגל ותיקנה את הפנצ׳ר במשאית לחזרה בטוחה לכביש.

החלפת גלגל ותיקון פנצ׳ר למשאית

הפנצ׳ריה ניידת שלנו תוך 35 דקות הגיע לחלץ מהדרכים בהמצע יום חם בחור נחמד שקיבל פנצ׳ר בגלגל המשאית והיה זקוק להחלפת גלגל ולתיקון פנצ׳ר למען חזרה לשגרת עבודה.

החלפת גלגל ותיקון פנצ׳ר בדרכים

שירותי הדרך שלנו תדאג לחלץ את הרכב שלך מהדרכים נחליף את הגלגל ונתקן את הפנצ׳ר ומייד תחזרו לשגירת עבודה מלאה.

החלפת גלגל למשאית פול טריילר

שירותי דרך של bengal תדאג להחליף לך את הגלגל וכמובן לתיקון הפנצ׳ר בצורה הטובה והמקצעית ביותר גם למשאיות צמ״ה ציוד כבד.

חסימת נתיב חילוץ משאית

חסימת נתיב בשיתוף פעולה עם אגף התנועה למען החלפת גלגל למשאית תקוע בצד הדרך ולהמשך ניסעה בטוחה.

ניידת שירות שלנו תגיע אליכם תוך

30 דקות

ותתקן את הפנצ'ר ברכבך.

השירות אינו פעיל בשבתות וחגים !!!